3-gwiazdkowy domek górski w Szczyrku z bezpośrednim dostępem do stoku
Domek Tylko Dla Ciebie
Domek Tylko Dla Ciebie w Szczyrku to niedawno odnowiony dom wakacyjny z dwoma sypialniami oraz łazienką. Goście mogą korzystać z przestronnej kuchni oraz balkonu z widokami na ogród i góry. Obiekt zapewnia także klimatyzację, co zwiększa komfort pobytu w każdą porę roku.
Atrakcje zewnętrzne
Domek oferuje taras słoneczny, ogród oraz kominek na świeżym powietrzu. Dla najmłodszych przygotowano plac zabaw oraz strefę do grillowania. Goście mogą korzystać z parkingu dla rowerów, co ułatwia aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.
Dostęp do narciarstwa
Obiekt zapewnia niezwykle wygodny dostęp do stoków narciarskich, co czyni go doskonałym miejscem dla miłośników zimowych sportów. Stacja narciarska Szczyrk - Jaworzyna znajduje się zaledwie 250 metrów od domku. Goście mogą odkrywać pobliskie atrakcje, jak Muzeum Narciarstwa w odległości 23 km i eXtreme Park w odległości 33 km.
Wygody dla dzieci
Domek Tylko Dla Ciebie oferuje plac zabaw, co czyni go przyjaznym miejscem dla rodzin z dziećmi. Wspólna przestrzeń zwiększa komfort dzieci w czasie pobytu. Dodatkowo, do dyspozycji gości znajduje się kuchnia, co ułatwia przygotowywanie posiłków dla najmłodszych.
Lokalizacja
Domek Tylko Dla Ciebie znajduje się w Szczyrku, znanym ośrodku górskim, blisko głównych atrakcji regionu. To idealna baza wypadowa do zwiedzania, z Zespołem Zamku i Teatru Polskiego Ego oddalonymi o 16 km. Obiekt znajduje się w bliskiej odległości od tras turystycznych i szlaków pieszych.
Najważniejsze punkty
Lokalizacja: 250 metrów do stacji Szczyrk - Jaworzyna
Pokój: dom wakacyjny z dwiema sypialniami
Atrakcje: plac zabaw oraz grill
Narciarstwo: bezpośredni dostęp do stoków
Must-do experiences
Zjedz oscypka z grilla w Restauracji Górska Perła.
Wybierz się na szlak na Skrzyczne, najlepiej o wschodzie słońca.
Odwiedź muzeum Beskidzkie w Szczyrku dla lokalnej historii.
Spróbuj pysznych pierogów w Barze Mlecznym Szczyrk.
Zrelaksuj się przy rzece Żylica w Green Park Szczyrk.
Wybierz typ pokoju
Domek Tylko Dla Ciebie oferuje różnorodne pokoje, w tym pokoje dwuosobowe, pokoje rodzinne i apartamenty ze śniadaniem, bezpłatne anulowanie rezerwacji i specjalne oferty
Domek z 2 sypialniami
2 osób
70 m²
2 łóżka pojedyncze
Klimatyzacja
Balkon
więcej szczegółów
Kalendarz cen i dostępność pokoi
Sprawdź dostępność i ceny dla swoich terminów już teraz!
Udogodnienia
Domek Tylko Dla Ciebie oferuje udogodnienia zapewniające komfortowy pobyt i niezapomniane wrażenia
Udogodnienia: Idealnie
9.3/10Wynik recenzji
Ogólne
Całkowity zakaz palenia
Wi-Fi
Parking
Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
Przyjazny zwierzętom
Ochrona
Przechowalnia bagażu
Bezpośrednie wyjście do szlaków narciarskich
Przechowalnia nart
Kominek
Gaśnice
Klucz
Sport i fitness
Narciarstwo
Piesza turystyka
Jazda konna
Jazda na rowerze
Kort tenisowy
Badminton
Wędkowanie
Parking
Darmowy prywatny parking dostępny jest na miejscu.
Usługi
Usługi dla zwierząt domowych
Karnet narciarski
Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
Wyżywienie
Stół na świeżym powietrzu
Stoły piknikowe
Udogodnienia dla dzieci
Plac zabaw dla dzieci
Rekreacja
Słoneczny taras
Ogród
Sprzęt do barbeque
Wyposażenie pokoju
Klimatyzacja
Ogrzewanie
Patio
Taras
Meble ogrodowe
Stół
Prasowanie
Łazienka
Pralka
Zlew
Kuchnia
Czajnik
Przybory kuchenne
Media
Telewizor LCD
Wystrój pokoju
Podłoga z parkietem
Pokaż więcej
Lokalizacja Domek Tylko Dla Ciebie
Topolowa 1, Szczyrk, 43-370,
Widok mapy
Atrakcje turystyczne
Punkt orientacyjny
Pomnik Pamięci Więźniów KL Auschwitz
760 m
Punkt orientacyjny
Kościół św. Jakuba w Szczyrku
1.86 km
Punkt orientacyjny
Park Krajobrazowy Beskidu Śląskiego
620 m
Punkt orientacyjny
Szczyrkowski Ośrodek Narciarski
2.1 km
Punkt orientacyjny
Pamięci Stanisława HULI
970 m
Punkt orientacyjny
Plac Św. Jakuba
1.39 km
Punkt orientacyjny
Kompleks skoczni narciarskich Skalite
1.83 km
Punkt orientacyjny
Beskid
1.45 km
Teren narciarski
Ośrodek narciarski Czyrna-Solisko
2.18 km
Punkt orientacyjny
Amfiteatr Estrada Skalite
1.74 km
Punkt orientacyjny
Siodło
2.08 km
Punkt orientacyjny
Przełęcz Karkoszczonka
2.32 km
Punkt orientacyjny
Magura
3.55 km
Punkt orientacyjny
Czyrna
2.15 km
Teren narciarski
Ośrodek Narciarski Beskid Sport Arena w Szczyrku
2.99 km
Punkt orientacyjny
Sanktuarium Maryjne w Szczyrku
2.4 km
Punkt orientacyjny
Skrzyczne
3.01 km
Punkt orientacyjny
COS: B4 Skrzyczne
2.92 km
Punkt orientacyjny
taras widokowy Skrzyczne
2.93 km
Punkt orientacyjny
Skrzyczne 1257m n.p.m - punkt widokowy
2.93 km
Punkt orientacyjny
Bieniatka
2.97 km
Teren narciarski
Hala Skrzyczeńska
3.1 km
Punkt orientacyjny
Jaskinia w Trzech Kopcach
3.35 km
Punkt orientacyjny
Siodło pod Klimczokiem
3.43 km
Punkt orientacyjny
Zbójnicka Kopa
3.45 km
Teren narciarski
Małe Skrzyczne
3.62 km
Punkt orientacyjny
Klimczok
3.66 km
W pobliżu
Leszczynowa 10
Wyciąg narciarski Kaimówka
470 m
43-370 Szczyrk
Wodospad w Szczyrku
70 m
Bator Art Gallery
470 m
Restauracje
Markowa Destylarnia
240 m
Mysliwska 76
Freeride Bar
270 m
Mysliwska 84
Gosciniec Kaprys Kuchnia Polska
200 m
MySliwska 55A
Gucio Restauracja
560 m
Mysliwska 52
Palenisko Restauracja
620 m
ul. Mysliwska
Green Pub Sjesta
880 m
ul. Mysliwska 13 43-370 szczyrk
Restauracja Zapiecek
930 m
ul. Mysliwska 11
Slodki Przystanek
990 m
MySliwska 18
Mamma Mia
960 m
Mysliwska 8
Explore Szczyrk
Atrakcje i rozrywka w Szczyrku
Najważniejsze Atrakcje
Aktywności
Jedzenie
Rozrywka
Wodospad w Szczyrku
1 minutę spacerem
Malowniczy wodospad, idealny na krótki spacer. Doskonałe miejsce na relaks i zdjęcia w otoczeniu natury.
Park Krajobrazowy Beskidu Śląskiego
8 minut spacerem
Wspaniały park z licznymi szlakami pieszymi, idealny dla miłośników przyrody i aktywnego wypoczynku.
Kościół św. Jakuba w Szczyrku
5 minut jazdy
Zabytkowa świątynia z piękną architekturą, stanowi ważny punkt kulturowy regionu.
Pomnik Pamięci Więźniów KL Auschwitz
10 minut spacerem
Pomnik upamiętniający ofiary obozu. Ważne miejsce do refleksji nad historią.
Szczyrkowski Ośrodek Narciarski
25 minut spacerem
Cztery ośrodki narciarskie w bliskiej okolicy dla miłośników sportów zimowych. Wypożyczalnie sprzętu dostępne na miejscu.
Beskid - szlak turystyczny
15 minut spacerem
Malownicze szlaki do pieszych wędrówek. Idealne dla rodzin i osób szukających relaksu na łonie natury.
Markowa Destylarnia
3 minuty spacerem
Wyjątkowa atmosfera, serwujące lokalne specjały oraz tradycyjne napoje. Warto spróbować regionalnych rarytasów.
Freeride Bar
4 minuty spacerem
Nieformalna restauracja z szerokim menu, idealna na wieczorny relaks po dniu pełnym przygód.
Gosciniec Kaprys Kuchnia Polska
3 minuty spacerem
Lokalne dania w klimatycznej scenerii. Doskonałe pierogi i zupy. Obsługa dostosowuje się do wymagań dietetycznych.
Amfiteatr Estrada Skalite
20 minut spacerem
Miejsce wydarzeń kulturalnych i koncertów. Spędź ciekawy wieczór na świeżym powietrzu z rodziną lub przyjaciółmi.
Bator Art Gallery
6 minut spacerem
Galeria sztuki z lokalnymi wystawami. Świetne miejsce na odkrycie talentów artystycznych regionu.
W pobliżu
Centrum miasta
Szczyrk 12 min · 1 km
Lotniska
Lotnisko Katowice-Pyrzowice (KTW) 179 min · 119 km
Lotnisko im. Jana Pawła II Kraków-Balice (KRK) 200 min · 132.9 km
Chcesz zobaczyć ekskluzywną cenę za wczesną rezerwację?
Uzyskaj wyjątkowe ceny już teraz!
Sprawdź cenę
Informacje i zasady dotyczące nieruchomości
Przyjazd
od 15:00-22:00
Wyjazd
od 07:00-10:00
Parking
Darmowy prywatny parking dostępny jest na miejscu.
Internet
Bezpłatny bezprzewodowy Internet jest dostępny w całej willi.
Dziecko i dodatkowe łóżka
W pokoju nie ma łóżeczek niemowlęcych. W pokoju nie ma dodatkowych łóżek.
Zwierzęta domowe
Zwierzęta domowe akceptowane na życzenie.
Recenzje i oceny
Opinie poprzednich gości Domek Tylko Dla Ciebie na temat ich doświadczeń.
Czystość
9.3/10
Komfort
8.7/10
Udogodnienia
9.3/10
Lokalizacja
10.0/10
Personel
9.3/10
Stosunek jakości do ceny
8.7/10
Opinie gości
na podstawie 4 opinii
9.5/10
Brak recenzji na naszej stronieNiestety, nasi goście nie pozostawili jeszcze żadnych opinii na temat tego hotelu, ale można przeczytać opinie z Booking.com.
Otwarte recenzje
Pokaż więcej opinii
FAQs
O Domek Tylko Dla Ciebie
Jak daleko od Domek Tylko Dla Ciebie znajduje się COS Skrzyczne Ski Centre?
COS Skrzyczne Ski Centre jest oddalone o 300 m od obiektu.
Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w Domek Tylko Dla Ciebie?
Zameldowanie jest możliwe od godziny 15:00, a wymeldowanie należy przeprowadzić do godziny 10:00.
Czy Domek Tylko Dla Ciebie oferuje parking?
Na terenie obiektu dostępny jest bezpłatny parking prywatny.
Jakie udogodnienia znajdują się w pokojach Domek Tylko Dla Ciebie?
Pokoje są wyposażone w klimatyzację, telewizor z płaskim ekranem, bezpieczny dostęp do Wi-Fi oraz w pełni wyposażoną kuchnię.
Jakie pobliskie restauracje znajdują się w okolicy Domek Tylko Dla Ciebie?
W pobliżu znajdują się restauracje Buon Appetito Szczyrk (0.5 km) oraz Gosciniec Kaprys Kuchnia Polska (0.5 km).
Czy Domek Tylko Dla Ciebie pozwala na wprowadzenie zwierząt?
W obiekcie można przebywać ze zwierzętami, po wcześniejszej zgodzie, a dodatkowe opłaty mogą obowiązywać.
Jakie przyjemności oferuje Domek Tylko Dla Ciebie dla dzieci?
Obiekt posiada plac zabaw dla dzieci oraz możliwość organizacji gier na świeżym powietrzu.
Jakie atrakcje rekreacyjne są dostępne w Domek Tylko Dla Ciebie?
Goście mogą korzystać z działalności takich jak jazda na nartach, wędkowanie, piesze wycieczki oraz jazda konna.
Jakie możliwości kulinarne oferuje Domek Tylko Dla Ciebie?
Obiekt dysponuje aneksem kuchennym, a w pobliżu można znaleźć lokale gastronomiczne, takie jak Freeride Bar.
Jak daleko od Domek Tylko Dla Ciebie znajduje się miasto Bielsko-Biała?
Bielsko-Biała znajduje się 21 km od obiektu.
Czy Domek Tylko Dla Ciebie sprzedaje karnety narciarskie?
Obiekt posiada punkt sprzedaży karnetów narciarskich dla gości.